Обкладинки на автодокументи із натуральної шкіри у Львові

НОВИНКИ

Обкладинки на автодокументи із натуральної шкіри у Львові

Обкладинки на автодокументи із натуральної шкіри у Львові
Шкіряні обкладинки для автомобільних документів і прав. Аксесуар з натуральної шкіри, якісний і стильно виглядає. 
 
Якщо Ви хочете вибрати і купити корисний подарунок для автомобіліста, то шкіряні обкладинки під документи відмінний варіант за доступною ціною.
 
Такий аксесуар завжди актуальний, корисний і функціональний. 
Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
  • Купити шкіряну обкладинку для паспорта і автомобільних документів у Львові
    Зручна обкладинка для документів автомобіліста і під паспорт. Закривається аксесуар на хлястик з кнопкою, пошитий з натуральної шкіри. При відкритті всередині дана обкладинка ділиться на два відділення. У першому розміщений пластиковий блок під права (посвідчення водія), свідоцтво про реєстрацію автомобіля (техпаспорт ), бланк поліса страхування відповідальності власників наземних транспортних засобів. У іншому відділенні зручно розміщується паспорт, що дозволить тепер завжди ..
    235.00 грн. 235.00 грн.
  • Шкіряна обкладинка на автодокументи || Подарунки Дуже у Львові
    Шкіряна обкладинка для автомобільних документів і прав. Аксесуар з натуральної шкіри, якісний і стильно виглядає. Закривається обкладинка книжечкою і всередині є 7 матових файлів для документів. Також, всередині є чотири кишені під кредитну або візитну картку (зручно зберігати корисні контакти, наприклад, візитку евакуатора, продажу автозапчастин, виклику таксі). Якщо Ви хочете вибрати і купити чудовий подарунок і стильний аксесуар, то шкіряна обкладинка під документи відмінни..
    200.00 грн. 200.00 грн.